Afspraak maken? 0546 672 303

Therapeuten en medewerkers

  • Maria Knippers-Demmer

    Fysiotherapeut
    Geriatrie fysiotherapeut
    Fysiotherapie in de Thuiszorg
    Bekkentherapeut
    Lid Schoudernetwerk Twente

    e-mail: maria@fysiodenham.nl

  • Ferdy Houvast

    Fysiotherapeut
    Oedeemtherapeut
    Oncologie fysiotherapeut
    Handfysiotherapeut
    Lid NOFON oncologienetwerk Oost Nederland

    e-mail: ferdy@fysiodenham.nl

  • Tineke de Vries

    Fysiotherapeut
    Manueel therapeut
    Lid Schoudernetwerk Twente

    e-mail: tineke@fysiodenham.nl

  • Tamara van der Ros - Jansen Holleboom

    Fysiotherapeut
    Master Bekkenfysiotherapeut
    Zwangerfit

    e-mail: tamara@fysiodenham.nl

  • Peter Oldenhuis

    Fysiotherapeut
    Master Sportfysiotherapeut
    Dry-needling therapeut
    Lid Rugnetwerk Twente

    e-mail: peter@fysiodenham.nl

  • Iris Meijerink - Jansen

    Fysiotherapeut
    Master Geriatrie fysiotherapeut i.o.

    e-mail: iris@fysiodenham.nl

  • Susan Nijhuis-Oude Weernink

    Fysiotherapeut
    50+ fit

    e-mail: susan@fysiodenham.nl

  • Adry Jansen-Benus

    Secretaresse

  • Henny Podde

    Interieurverzorgster